FK Kopidlno

Příští zápas

SK Sobotka - FK Kopidlno A 4:3 (3:1)

JAKO 1. B třída mužů - skupina A, sobota 11. 5. 2024 od 17:00

Střelci: 17. Novák Jakub, 20. Klečal Tomáš, 30. Klečal Tomáš, 80. Klečal Tomáš - 3. Sedláček Tomáš, 59. Janda Petr, 77. Bernard Vojtěch

Sestava: Kateřiňák Martin, Valnoha Martin, Komárek Ladislav, Poutník Michal (73. Míšek Michal), Bernard Vojtěch, Bernard Jan, Černovský Ondřej, Schlesinger Petr (69. Fejfar Aleš), Klaban Tomáš (81. Strnad Libor), Sedláček Tomáš, Janda Petr (C)

Komentář SK Sobotka: Dnes jsme soupeře přehráli hlavně důrazem a poctivou hrou. Nezlomila nás ani kontroverzní branka na 3:3 na kterou jsme ihned odpověděli a zaslouženě vyhráli. Hráči si pak zaslouženě vychutnali aplaus od našich diváků. Hráčům děkuji za předvedený výkon. Nechápu chování hostujícího týmu, který nechal zaplé sprchy pod odchodu z kabiny.....

Komentář FK Kopidlno: Dnes jsme viděli velice kvalitní utkání. Zápas jsme si prohráli v prvních 15 minutách, kdy jsme místo skóre 0:3 prohrávali 3:1, kdy soupeři vycházely standardky. Do druhé půle jsme šli s cílem alespoň vyrovnat, což se podařilo, ale opět jsme dostali gól ze standardky. Bohužel už se nám alespoň vyrovnat nepodařilo. Kluky chválím, že makali až do konce. Samozřejmě je to škoda, ale jede se dál.