Подвесные унитазы - Интернет магазин
игры на дисках- гитара

Tréninky

"Udržovací fotbálky" víceúčelová sportovní hala Kopidlno - sobota 4., 11. a 18. listopadu 17:00 - 19:00 (podle zájmu a účasti bude případně domluven další termín)

Facebook FK Kopidlno

SK Podskalan Podhradí : FK Kopidlno A 1:2 (0:1)

Sestava:  Kovář, Komárek L., Janáček (C), Komárek P., Strnad ('79 Valnoha), Klaban L. ('72 Dřímal T.), Machačný, Nasikovský, Dřímal J., Klaban T., Poutník, připraven Medlík

Střelci: 75. Dobiáš Patrik - 13. Poutník Michal, 82. Machačný David

V odloženém zápase nás čekal výjezd kolem zříceniny hradu Veliš na hřiště Podskalanu Podhradí. Za „krásného svařákového“ počasí se dalo očekávat, že i přes rozdílné postavení obou mužstev v tabulce, nás nečeká jednoduché utkání.

Hned úvod ukázal, jak se zápas zřejmě bude vyvíjet. Použitím slov trenéra Mourinha: „domácí zaparkovali před svým velkým vápnem autobus“ a bránili v hlubokém bloku. A jelikož se jednalo o pravý anglický double-decker, bylo prokousávání se blíže soupeřově brance více než obtížné. Snažili jsme se hru co nejvíce roztahovat a hledat tak skuliny v obranném valu. V první půli se zadařilo několik balónů za obranu, ze kterých jsme vytěžili šance a také úvodní gól - z těchto šancí jsme však měli vstřelit minimálně další branku. Snažili jsme se také o častou střelbu, míč však končil buď v rukou gólmana či nad brankou. Poločas tak skončil se statistikou našeho 90% držení míče a jedinou šancí Podskalanu.

V druhém poločase jsme stále chtěli nadále kontrolovat hru a hlavně přidat druhý uklidňující gól. Již se nám však tolik nedařilo dostat domácí obranu pod tlak, chvílemi vázla také kombinace, balony za soupeřovu obranu odnášel vítr a domácí hráči se začali tudíž více osmělovat. A jelikož naše střelba opět povětšinou končila nad břevnem, přišel zákonitý trest. Hráč Podskalanu se dostal na půli k balonu, nastartoval motory, obešel naše dva obránce a zkušeně zakončil podél Kováře k tyči. Do konce zápasu zbývalo 15 minut a na některých hráčích byla od té doby patrná nervozita, nabádali jsme je tudíž ke klidu ve hře a snahu o kombinaci do stran. Na hrot se vysunul Jarda, leč byl tam vlastně téměř zbytečný, protože ze stran centry stále nepřicházely. Rozhodla tak až standardní situace, kdy na těžkém podmáčeném terénu se podařila konečně střela, která před gólmanem skočila a přinesla nám v konečném účtování důležité 3 body.

Ač naši výhru v celkovém pohledu vidím jako zcela zaslouženou, potvrdilo se, že hra do zatažené obrany nám dělá velké problémy a na tento styl hledáme obtížně protizbraň. Leč za nějaký čas se na způsob vítězství již nikdo ptát nebude a rozhodující je, že obranné valy Podskalanu byly dobity, což se při obléhání nedalekého hradu Veliše v době Třicetileté války nepovedlo ani švédským vojskům. Nyní zveme naše fanoušky k dalšímu venkovnímu zápasu na neděli 8. 10. od 16:00 v Milíčevsi.

Hlavní sponzor
Město Kopidlno

SportBar Aleš Benda

Zemědělská farma Kopidlno Aleš Janča Obec Cholenice