Подвесные унитазы - Интернет магазин
игры на дисках- гитара

Tréninky

"Udržovací fotbálky" víceúčelová sportovní hala Kopidlno - sobota 4., 11. a 18. listopadu 17:00 - 19:00 (podle zájmu a účasti bude případně domluven další termín)

Facebook FK Kopidlno

FK Kopidlno A - TJ Jiskra Hořice B 4:1 (1:0)

Sestava: Kovář, Komárek L., Janáček (C), Komárek P., Strnad ('30 Dyčenko), Klaban L. ('46 Berounský), Machačný, Nasikovský, Dřímal J., Poutník, Klaban T.

Střelci: 6. Machačný David, 70. Janáček Jaroslav, 85. Machačný David, 88. Klaban Tomáš - 60. Šlambera Adam

V předposledním domácím zápase jsme chtěli odčinit porážku z minulého utkání a jak herně, tak výsledkově se vrátit na vítěznou vlnu. V našem fotbalovém stánku jsme přivítali tým Hořic „B“, který se představil jako bojovný, houževnatý, a zároveň i na okresní přebor, fotbalově kvalitní soupeř.

V úvodu utkání jsme se celkem rychle ujali vedení, když po odraženém balonu po standardní situaci propálil vše, co mu stálo v cestě, Machy. Chtěli jsme brzkého náskoku využít a prezentovat se hrou, která se nám dařila hlavně v úvodu letošního „podzimu“ – pohyb, agresivita na balon a rychlá kombinace. Oproti začátku sezóny však dle mého pohledu trochu vymizela určitá herní lehkost a nyní se částečně pereme s poklesem formy. Žádné mužstvo však neudrží „topformu“ po celou sezónu a je tak třeba utkání zvládnout i jinými zbraněmi, např. nasazením a bojovností. Mužstvu tedy opět nelze upřít bojovnost, touhu po vítězství, a pokud budeme i nadále pracovat v tréninku, herní forma znovu naroste. První poločas tak byl vyrovnaný - objektivně, hostující mužstvo dokonce mělo i míč více pod kontrolou a několikrát nebezpečně zahrozilo. Výsledek 1:0 však vydržel až do poločasové pauzy.

Ve druhé půli jsme úvodních 15 minut hru kontrolovali, hostující hráče do ničeho vážnějšího nepouštěli, ale po zbytečném faulu přišlo vyrovnání. Na precizně zahraný přímý kop byl Kovář krátký a Hořice se radovaly z vyrovnávací branky. V této fázi utkání tak bylo vše otevřené. Byli jsme nadále mírně aktivnější a vyšší aktivita přinesla své ovoce. Po zblokované střele se nacházel na správném místě Jarda a strhl vedení na naši stranu. Navíc přišel bonus v podobě oprávněné červené karty, když hráč Hořic svojí nedisciplinovaností zhatil dosavadní snahu celého mužstva a po kritice sudího a druhé žluté se poroučel do sprch. Mužstvo Hořic tak mohlo již spíše převážně hrozit ze standardních situací, ale naše obrana si nebezpečné centry pohlídala. Klid do závěru utkání pak přinesla další gólová střela Machyho, hostující mužstvo hru ještě více otevřelo, výsledkem byla čtvrtá branka z kopaček Kláby a potvrzení, že důležité 3 body zůstanou doma.