Подвесные унитазы - Интернет магазин
игры на дисках- гитара

Tréninky

"Udržovací fotbálky" víceúčelová sportovní hala Kopidlno - sobota 4., 11. a 18. listopadu 17:00 - 19:00 (podle zájmu a účasti bude případně domluven další termín)

Facebook FK Kopidlno

FK Kopidlno A : Žlunice 3:0 (1:0)

Sestava: Kovář, Komárek L., Janáček (C), Komárek P., Strnad ('32 Dyčenko V.), Klaban L. ('81 Komárek J.), Machačný, Nasikovský, Klaban T., Berounský ('46 Dřímal T.), Poutník

Střelci: 3. Poutník Michal, 81. Klaban Tomáš, 88. Machačný David

Ve čtvrtém domácím utkání jsme za pěkného počasí na kvalitním pažitu chtěli vítězstvím potvrdit naše předchozí výsledky a prodloužit sérii bez ztráty bodu. Ze zkušeností z posledních utkání s tímto protivníkem jsme věděli, že nás nečeká lehký soupeř, jehož styl hry nám navíc moc nesedí.

Úvod utkání nám díky vstřelené brance vyšel a rychlý gól tak mohl přinést klid na naše kopačky, jak se však ukázalo v dalších minutách, brzké vedení nám možná naopak uškodilo. Byli jsme sice oproti soupeři silnější v kombinaci, leč velké procento přihrávek bylo nepřesných nebo zbytečně uspěchaných. V první půli jsme navíc opět neproměnili některé 100% šance, spravedlivé je však říci, že ani hráči Žlunic nebyli daleko od vyrovnání stavu utkání. Hra se po zbytek prvního poločasu přelévala z jedné strany na druhou a ani jeden tým nepředváděl nic světoborného. O poločasové pauze jsme tak šli do kabin s hubeným vedením 1:0.

Do druhé půle jsme chtěli nastoupit s kvalitnější klidnější hrou, chytit se jednoduchými přihrávkami a rozhodnout utkání dalším vstřeleným gólem. Hra se sice opticky mírně zvedla, ale stále to nebyla ta hra, kterou bychom se chtěli dlouhodobě prezentovat. Hosté hrozili především ze standardních situací a dlouhých autů do vápna, stále jsme tak neměli nic jisté. O osudu zápasu rozhodl náš rohový kop a hlavička Kláby. Žlunice poté logicky hru více otevřely, čehož jsme ještě využili rychlým kontrem a třetí vstřelenou brankou.

Naše výhra sice tentokráte patřila spíše do kategorie těch vybojovaných, což však v důsledku nemusí být vůbec na škodu. Někdy takové utkání je pro kabinu přínosnější než jednoduchá vítězství, kdy se téměř vše daří. Po celý zápas jsme se prali s přesností přihrávky, pozitivem je bojovnost a vůle dotáhnout utkání k dalším důležitým třem bodům.

Ve čtvrtek 5. 10. od 16:00 nás čeká dohrávka odloženého venkovního utkání s Podskalanem, opět tak tímto zveme naše fanoušky.

Hlavní sponzor
Město Kopidlno

SportBar Aleš Benda

Zemědělská farma Kopidlno Aleš Janča Obec Cholenice