Подвесные унитазы - Интернет магазин
игры на дисках- гитара

Tréninky

"Udržovací fotbálky" víceúčelová sportovní hala Kopidlno - sobota 4., 11. a 18. listopadu 17:00 - 19:00 (podle zájmu a účasti bude případně domluven další termín)

Facebook FK Kopidlno

 

Milíčeves : FK Kopidlno A 1:0 (0:0)

Sestava: Kovář, Komárek L., Janáček (C), Komárek P., Strnad, Klaban L., Machačný, Nasikovský ('68 Vodička), Dřímal J., Valnoha ('60 Berounský), Poutník ('85 Medlík), připraven Zikmund

Střelci: 63. Rejha Jakub 

Tentokráte bude komentář k zápasu přece jen kratší, protože vlastně není co moc vyzdvihovat či naopak zatracovat. Úrovni utkání dal ráz těžký podmáčený terén, na kterém bylo pro obě mužstva téměř neřešitelným problémem se rychleji pohybovat či předvést kvalitní kombinaci. V první půli jsme zahrozili pouze z několika rohových kopů, domácí pak z rychlých kontrů. Dalo se očekávat, že pomyslné misky vah se překlopí k mužstvu, které se dostane do vedení. To se povedlo utěšenou střelou Milíčevsi, a když naše tutová šance skončila na tyči, znamenalo to v této sezoně naší první porážku. Většině hráčů však nelze upřít bojovnost a snahu o vstřelení branky až do závěrečného hvizdu.  

Věřím, že v dalším domácím zápase navážeme na výkony z úvodu sezony a naši FANS nám k tomu budou nápomocni.

Sponzoři

Hlavní sponzor
Město Kopidlno

SportBar Aleš Benda

Zemědělská farma Kopidlno Aleš Janča Obec Cholenice
Zatraceně rychlý internet! Comtex Autoškola Mojmír Hloušek Pneuservis Jiří Pišl
Město Rožďalovice Kovošrot Libáň

Obec Budčeves

 

PERSEUS, a.s. Běchary

 
Гантели и штанги. Купить гантели и штанги
Детские спортивные костюмы