Подвесные унитазы - Интернет магазин
игры на дисках- гитара

Tréninky

"Udržovací fotbálky" víceúčelová sportovní hala Kopidlno - sobota 4., 11. a 18. listopadu 17:00 - 19:00 (podle zájmu a účasti bude případně domluven další termín)

Facebook FK Kopidlno

 

TJ Sokol Stará Paka - FK Kopidlno A 1:4 (1:1)

mistrovské utkání OPM, neděle 15. 4. 2018 od 17:00

Sestava: Kovář, Dyčenko V., Janáček (C), Komárek P., Strnad, Klaban L., Komárek L., Machačný, Klaban T., Poutník, Valnoha ('82 Berounský P.); připraven Hnát

Střelci: 31. Rolf Dominik - 11. Klaban Tomáš, 50. Poutník Michal, 70. Klaban Tomáš, 73. Janáček Jaroslav (pen.)

Hořící les, dvě neproměněné penalty, pět gólů, červená karta. Jak tento téměř detektivní příběh probíhal a dopadl, se můžete dočíst v následujících řádcích.

Ve druhém jarním utkání nás čekal výjezd k soupeři do Staré Paky, který se u nás na podzim prezentoval kvalitním bojovným výkonem a tak jsme věděli, že nás čeká jedno z těch náročnějších utkání. Před samotným zápasem jsme řešili několik hráčských omluvenek, a když v době plánovaného odjezdu navíc přišel telefonát, že gólman Kovář musí služebně k požáru lesa, objevil se možná i šedivý vlas. Miloš však naštěstí situaci zvládnul, několik vteřin před úvodním hvizdem se přiřítil na hřiště a hlavně, s požárem to snad vše dobře dopadlo.  

Od úvodních minut bylo zřejmé, že se bude opravdu jednat o utkání plné osobních soubojů a obě mužstva za celý zápas hodně ran schytala i rozdala. Počátečních 10 minut jsme byli aktivnějším mužstvem, chtěli jsme především využít rychlostních předpokladů našich záložníků a útočníků a pokusit se využít pasů za obranu. Naše snaha byla odměněna úvodním gólem, kdy se střelou z hranice velkého vápna prosadil Tomáš Klaban. Poté se začali osmělovat i domácí, dvě šance jsme ještě přečkali, ale poté došlo ke ztrátě míče při přechodu do útoku, nedorozumění v obranné hře a vyrovnání bylo na světě. Zápas se začal odehrávat formátem nahoru – dolů, někdy až ve stylu natěšených hráčů mladší přípravky à la „všichni za balonem“ a docházelo tak k množství nepřesnostem z obou stran. První poločas tak skončil, myslím, že i zaslouženým nerozhodným stavem 1:1.

O poločasové pauze jsme se snažili především o uklidnění hráčů a o celkové zklidnění obrazu naší hry. Do úvodních minut druhého poločasu jsme opět vstoupili lépe a začali mužstvo Staré Paky přehrávat. Vyústěním byl pokutový kop, se kterým jsme však naložili bídně. Naštěstí se však za pár okamžiků prosadil gólově Michal Poutník a dal větší klid na naše kopačky. Domácím jsme toho ve druhé půli již tolik nedovolili, možnost na vyrovnání však měli z penaltového puntíku. Tento „faul“ viděl pouze hlavní rozhodčí a i přes radu svého asistenta, již nenašel odvahu původní verdikt odvolat. Fotbalová pravda se tentokráte ukázala a balon skončil pouze na břevně naší branky. Ve zbytku utkání se zároveň začala projevovat naše lepší fyzická připravenost, podruhé se v zápase prosadil střelecky Klába T. a krátce po něm ze třetí dnes nařízené penalty Jarda Janáček. Domácí již do závěrečného hvizdu nenašli síly na zkorigování výsledku a za zmínku tak stojí snad jen nesmyslný zákrok za červenou kartu na polovině hřiště.

Nebývá to u mne častým zvykem , ale v tomto utkání musím pochválit hráče za příkladnou bojovnost a vůli po vítězství - od Miloše v bráně, který měl v tu dobu v hlavě úplně jiné starosti, až po Martina v útoku, který utržil hodně šrámů. Opět mi nedá, abych nezmínil naše FANS, kteří po celý zápas neúnavně povzbuzovali. A v neposlední řadě patří díky hráčům na lavičce, kteří se po celé utkání na 110% rozcvičovali  a čekali trpělivě na svojí šanci.  

Sponzoři

Hlavní sponzor
Město Kopidlno

SportBar Aleš Benda

Zemědělská farma Kopidlno Aleš Janča Obec Cholenice
Zatraceně rychlý internet! Comtex Autoškola Mojmír Hloušek Pneuservis Jiří Pišl
Město Rožďalovice Kovošrot Libáň

Obec Budčeves

 

PERSEUS, a.s. Běchary

 
Гантели и штанги. Купить гантели и штанги
Детские спортивные костюмы