Подвесные унитазы - Интернет магазин
игры на дисках- гитара

Tréninky

"Udržovací fotbálky" víceúčelová sportovní hala Kopidlno - sobota 4., 11. a 18. listopadu 17:00 - 19:00 (podle zájmu a účasti bude případně domluven další termín)

Facebook FK Kopidlno

 

FK Kopidlno A - SK Podskalan Podhradí A 8:0 (7:0)

mistrovské utkání OPM, neděle 22. 4. 2018 od 17:00, sraz na hřišti v 16:00

Sestava: Kovář ('46 Nýč), Valnoha, Janáček (C), Komárek P ('75 Berounský), Strnad, Klaban L., Komárek L, Machačný, Klaban T, Poutník, Dřímal J.; připraven Brodský, Hnát

Střelci: 8. Klaban Tomáš, 11. Klaban Tomáš, 27. Poutník Michal, 33. Klaban Lukáš, 36. Dřímal Jan, 36. Poutník Michal, 41. Klaban Lukáš, 67. Klaban Tomáš 

 V dalším domácím utkání jsme chtěli opět naplno bodovat, a jelikož hosté přijeli zřejmě v oslabené poslepované sestavě, cesta za třemi body tentokráte nebyla tolik náročná.

Od úvodního hvizdu jsme chtěli maximálně využít celou šířku hřiště a dostávat se do velkého vápna kombinačně ze stran, vytvářeli jsme si tím jasné gólové příležitosti, první 3 šance (opět včetně penalty!!!) se neujaly, ale pak kanonádu prvního poločasu otevřel Tomáš Klaban. Byli jsme u drtivé většiny balónů dříve, takže skóre průběžně neustále narůstalo. Do poločasu se tak trefili dvakrát oba Klábové, Michal Poutník a jeden zásah si připsal Jéňa Dřímal.

Druhý poločas se tak již odehrával v poklidném tempu, i když měl i své zajímavé momenty. O zkompletování hattricku se snažila hned trojice hráčů a v bráně si odpykával trest za neproměněnou penaltu Jarda Janáček a myslím, že některými zákroky se mu i podařilo si domácí náročnou diváckou obec udobřit. Hattricku se nakonec dočkal „pouze“ starší z bratrské dvojice Klabanových, Michal Poutník svoji velkou šanci v závěru neproměnil a Lukášovi se také nepoštěstilo. Alespoň tak nemusel děda sáhnout ještě hlouběji do spořitelní knížky.

V dalším zápase nás čeká výjezd do Žlunic a věřím, že za námi opět dorazí v hojném počtu i naši FANS. 

Sponzoři

Hlavní sponzor
Město Kopidlno

SportBar Aleš Benda

Zemědělská farma Kopidlno Aleš Janča Obec Cholenice
Zatraceně rychlý internet! Comtex Autoškola Mojmír Hloušek Pneuservis Jiří Pišl
Město Rožďalovice Kovošrot Libáň

Obec Budčeves

 

PERSEUS, a.s. Běchary

 
Гантели и штанги. Купить гантели и штанги
Детские спортивные костюмы