Подвесные унитазы - Интернет магазин
игры на дисках- гитара

Tréninky

"Udržovací fotbálky" víceúčelová sportovní hala Kopidlno - sobota 4., 11. a 18. listopadu 17:00 - 19:00 (podle zájmu a účasti bude případně domluven další termín)

Facebook FK Kopidlno

TJ TK Žlunice - FK Kopidlno A 2:3 (0:3)

mistrovské utkání OPM, sobota 28. 4. 2018 od 17:00

Sestava: Kovář, Dyčenko V., Janáček (C), Komárek P, Strnad, Klaban L., Komárek L, Machačný, Klaban T., Poutník, Valnoha; připraven Vodička, Berounský P., Hnát

Střelci: 64. Horák Dominik, 80. Jančák Petr - 35. Valnoha Martin, 44. Poutník Michal, 45. Pižl Tomáš (vl.)

V prvním poločase čekání na góly, ve druhém pak čekání na závěrečný hvizd. Tak by se dal ve stručnosti shrnout venkovní zápas ve Žlunicích.

Na hřišti ve Žlunicích se nám nikdy příliš nevedlo a tak jsme chtěli tuto nelichotivou bilanci pozměnit a přivést si z venkovního zápasu plný bodový zisk. Opět jsme se od začátku snažili o fotbal, kterým se chceme prezentovat, tj. hra po zemi, maximální nabídka hráčů a tlak na balon. V prvním dějství se nám tyto atributy dařilo plnit, domácí jsme málokdy pustili blíže k naší brance, naším problémem bylo však jakkoli dostat míč za brankovou čáru. Vypracovali jsme si 2, 3 více než nadějné šance, ale ke vstřelení gólu jsme se nedostali. Skóre utkání se tak měnilo až ve 35. minutě, kdy po povedené kombinaci zakončoval do prázdné brány Martin Valnoha. V závěru první půle pak přišly ještě dvě důležité branky, nejprve proměnil penaltu Michal Poutník a krátce poté se s přispěním domácího stopera prosadil Láďa Komárek.

O poločasové pauze tak byla v kabině dobrá nálada a do druhého poločasu jsme šli s tím, že budeme pokračovat v nastolené hře a přidáme ještě nějaký ten gól. Opak byl však pravdou, ze hřiště se vytratil především aktivní pohyb, přihrávky chodily povětšinou na stojícího hráče a tak přišel zákonitě trest, když po rohovém kopu domácí snížili. Je pravdou, že jsme tým Žlunic do žádných větších akcí nepouštěli, sami jsme však měli snad jen jedinou příležitost, kdy orazítkoval z přímého kopu břevno Tomáš Klaban. A když jsme navíc domácím 10 minut před koncem zápasu nabídli druhý gól doslova na stříbrném i zlatém podnose dohromady, začala se některým hráčům vkrádat na kopačky možná i větší nervozita. Poslední minuty utkání však naštěstí již žádný větší vzruch nepřinesly a my jsme se tak dočkali závěrečného hvizdu rozhodčího.

První poločas ještě snesl měřítko, co se týče předváděné hry, druhá půle se nám již vlivem nepřesných přihrávek a malého pohybu nevydařila. V dalším domácím utkání proti Milíčevsi bude nutné udržet kvalitu, soustředěnost a bojovnost po celé utkání.

Hlavní sponzor
Město Kopidlno

SportBar Aleš Benda

Zemědělská farma Kopidlno Aleš Janča Obec Cholenice