Подвесные унитазы - Интернет магазин
игры на дисках- гитара

Tréninky

"Udržovací fotbálky" víceúčelová sportovní hala Kopidlno - sobota 4., 11. a 18. listopadu 17:00 - 19:00 (podle zájmu a účasti bude případně domluven další termín)

Facebook FK Kopidlno

 

FK Kopidlna A - Sokol Milíčeves 7:0 (3:0)

mistrovské utkání OPM, neděle 6. 5. 2018 od 17:00

Sestava: Kovář, Valnoha, Janáček (C), Komárek P ('64 Dřímal T.), Dyčenko V ('57 Šoltys)., Klaban L., Komárek L,, Machačný, Klaban T., Poutník, Dřímal J.

Střelci: 2. Poutník Michal (pen.), 28. Poutník Michal, 31. Poutník Michal, 55. Klaban Lukáš, 69. Šoltys Radek, 78. Poutník Michal, 88. Šoltys Radek

V příjemném nedělním odpoledni nás čekal na domácím pažitu asi pro nás nejneoblíbenější protivník, který nám svojí důraznou hrou v posledních letech nesedí a kterému jsme chtěli zároveň vrátit naší jedinou podzimní porážku.

Před úvodním hvizdem v kabině zazněly dva stěžejní pokyny – na soupeře okamžitě vyvinout tlak vysokým napadáním a za druhé nebezpečné útočné dvojici Milíčevsi hrát do těla a nenechat prostor k rozběhnutí s balonem. Obojí se dle představ podařilo, již ve 2. minutě otevřel z penalty skóre Michal Poutník, a když si uvědomíme, že penaltovému zákroku ještě předcházely dvě velké neproměněné šance, byl opravdu nástup do utkání až drtivý. Následující pasáž zápasu přinesla již vyrovnanější hru, kdy se bojovalo především o střed hřiště a obě mužstva si vytvořila spíše jen náznaky šancí. V prvním poločase tak bylo souzeno skórovat pouze našemu mužstvu, potažmo Michalovi, který nejprve potrestal chybu hostující obrany a následně po pěkné kombinaci zkompletoval hattrick.

V poločasové pauze jsme především apelovali na hráče, aby udrželi soustředěnost a bojovnost i v další fázi utkání, což se nám nedařilo ve stejné situaci v minulém utkání ve Žlunicích. Před domácím publikem jsme však nic takového nepřipustili, i když hosté mohli snížit z penalty po nešťástném zásahu rukou v naší „šestnáctce“. Střela však mířila vedle, krátce poté jsme zvýšili na 4:0 a o utkání tak již začínalo být tímto rozhodnuto. Po vyloučení hostujícího hráče, který si o červenou kartu říkal takřka od začátku utkání, byl již zbytek zápasu spíše otázkou skóre. Dvě branky si v prvním startu v mistrovském utkání za A tým připsal Radek Šoltys a Michal završil svůj střelecký den čtvrtou brankou. Když navíc Miloš v brance předvedl jeden famózní reflexní zákrok, čímž si mohl připsat 7. vychytanou nulu v sezóně, zastavilo se skóre na stavu 7:0.

V utkání jsme tímto rozdílem skóre zvítězili naprosto zaslouženě, hráči splnili oba výše zmíněné základní pokyny a bylo vidět, že se hrou i bavili. Nyní nás čeká šlágr okresního přeboru a věřím, že autobus zajíždějící do Hořic bude praskat ve švech. 

Sponzoři

Hlavní sponzor
Město Kopidlno

SportBar Aleš Benda

Zemědělská farma Kopidlno Aleš Janča Obec Cholenice
Zatraceně rychlý internet! Comtex Autoškola Mojmír Hloušek Pneuservis Jiří Pišl
Město Rožďalovice Kovošrot Libáň

Obec Budčeves

 

PERSEUS, a.s. Běchary

 
Гантели и штанги. Купить гантели и штанги
Детские спортивные костюмы