Подвесные унитазы - Интернет магазин
игры на дисках- гитара

Tréninky

"Udržovací fotbálky" víceúčelová sportovní hala Kopidlno - sobota 4., 11. a 18. listopadu 17:00 - 19:00 (podle zájmu a účasti bude případně domluven další termín)

Facebook FK Kopidlno

FK Kopidlna A - Sokol Milíčeves 7:0 (3:0)

mistrovské utkání OPM, neděle 6. 5. 2018 od 17:00

Sestava: Kovář, Valnoha, Janáček (C), Komárek P ('64 Dřímal T.), Dyčenko V ('57 Šoltys)., Klaban L., Komárek L,, Machačný, Klaban T., Poutník, Dřímal J.

Střelci: 2. Poutník Michal (pen.), 28. Poutník Michal, 31. Poutník Michal, 55. Klaban Lukáš, 69. Šoltys Radek, 78. Poutník Michal, 88. Šoltys Radek

V příjemném nedělním odpoledni nás čekal na domácím pažitu asi pro nás nejneoblíbenější protivník, který nám svojí důraznou hrou v posledních letech nesedí a kterému jsme chtěli zároveň vrátit naší jedinou podzimní porážku.

Před úvodním hvizdem v kabině zazněly dva stěžejní pokyny – na soupeře okamžitě vyvinout tlak vysokým napadáním a za druhé nebezpečné útočné dvojici Milíčevsi hrát do těla a nenechat prostor k rozběhnutí s balonem. Obojí se dle představ podařilo, již ve 2. minutě otevřel z penalty skóre Michal Poutník, a když si uvědomíme, že penaltovému zákroku ještě předcházely dvě velké neproměněné šance, byl opravdu nástup do utkání až drtivý. Následující pasáž zápasu přinesla již vyrovnanější hru, kdy se bojovalo především o střed hřiště a obě mužstva si vytvořila spíše jen náznaky šancí. V prvním poločase tak bylo souzeno skórovat pouze našemu mužstvu, potažmo Michalovi, který nejprve potrestal chybu hostující obrany a následně po pěkné kombinaci zkompletoval hattrick.

V poločasové pauze jsme především apelovali na hráče, aby udrželi soustředěnost a bojovnost i v další fázi utkání, což se nám nedařilo ve stejné situaci v minulém utkání ve Žlunicích. Před domácím publikem jsme však nic takového nepřipustili, i když hosté mohli snížit z penalty po nešťástném zásahu rukou v naší „šestnáctce“. Střela však mířila vedle, krátce poté jsme zvýšili na 4:0 a o utkání tak již začínalo být tímto rozhodnuto. Po vyloučení hostujícího hráče, který si o červenou kartu říkal takřka od začátku utkání, byl již zbytek zápasu spíše otázkou skóre. Dvě branky si v prvním startu v mistrovském utkání za A tým připsal Radek Šoltys a Michal završil svůj střelecký den čtvrtou brankou. Když navíc Miloš v brance předvedl jeden famózní reflexní zákrok, čímž si mohl připsat 7. vychytanou nulu v sezóně, zastavilo se skóre na stavu 7:0.

V utkání jsme tímto rozdílem skóre zvítězili naprosto zaslouženě, hráči splnili oba výše zmíněné základní pokyny a bylo vidět, že se hrou i bavili. Nyní nás čeká šlágr okresního přeboru a věřím, že autobus zajíždějící do Hořic bude praskat ve švech.

Hlavní sponzor
Město Kopidlno

SportBar Aleš Benda

Zemědělská farma Kopidlno Aleš Janča Obec Cholenice