Подвесные унитазы - Интернет магазин
игры на дисках- гитара

Tréninky

"Udržovací fotbálky" víceúčelová sportovní hala Kopidlno - sobota 4., 11. a 18. listopadu 17:00 - 19:00 (podle zájmu a účasti bude případně domluven další termín)

Facebook FK Kopidlno

TJ Jiskra Hořice B - FK Kopidlno A 2:3 (1:2)

mistrovské utkání OPM, sobota 12. 5. 2018 od 17:00

Sestava:  Kovář, Valnoha, Janáček (C), Komárek P., Strnad, Klaban L., Komárek L., Machačný, Klaban T., Poutník ('66 Komárek J.), Dřímal J. ('81 Dyčenko V.); připraven Berounský P.

Střelci: 18. Šedivý Jiří, 80. Skalský Michal - 3. Komárek Ladislav (pen.), 22. Klaban Tomáš, 55. Poutník Michal

V sobotním odpoledni nás na krásném trávníku v Hořicích čekal náročný souboj proti druhému mužstvu okresního přeboru, a tudíž jsme věděli, že případný úspěch by nás již významně nasměroval k našemu letošnímu cíli.

V kabině jsme si stanovili základní věci, které by v zápase mohly rozhodovat – soustředěnost na každý míč a souboj, pracovitost, bojovnost a využití vypracovaných brankových příležitostí. Od začátku zápasu jsme se opět chtěli prezentovat aktivní kombinační hrou, zároveň však oproti předešlým utkáním tolik nenapadat protivníkovu rozehru v případě, že má míč pod kontrolou. Na některých hráčích byla také viditelná vyšší nervozita a tak jsme se v průběhu zápasu museli snažit o jejich zklidnění. Úvod nám opět vyšel, po zaváhání domácí obrany vybojoval pokutový kop Tomáš Klaban a Láďa Komárek si s penaltou poradil. Již v úvodní fázi utkání docházelo k řadě soubojů a bylo vidět, že na základní fotbalové principy jako je zpracování, přihrávka či klička bude tentokráte mnohem méně času. Domácí srovnali v 18. minutě, kdy se nám nepodařilo odkopnout dlouhý balon, částečný zmatek do situace vnesla i nejasná signalizace pomezního a umístěnou střelou se tudíž prosadil Šedivý. Vedení zpět jsme si uzmuli o 4 minuty později, kdy došlo k pro nás nevídané situaci, která se nám stane jednou maximálně dvakrát za sezónu, a my jsme se prosadili hlavou po rohovém kopu. Do poločasu pak již gól nepadl, i když si obě strany vypracovali náznaky šancí a tak ve vyrovnané první půli jsme byli o gól úspěšnější.

Počátek druhé „pětačtyřicetiminutovky“ patřil spíše našemu mužstvu, byli jsme aktivnější, domácí trochu vypadli z tempa, a to přineslo své ovoce třetí vstřelenou brankou v 55. minutě z kopačky Michala Poutníka. Další velkou šanci jsme následně neproměnili, domácí chytli zpět rytmus zápasu a my jsme se již začali spíše soustředit na defenzivu kombinovanou s případnými rychlými kontry. Obrana pracovala dobře, když se nám dařilo zblokovat několik nepříjemných střel či centrovaných míčů. Zaváhání jsme si vybrali v 80. minutě a snížení na 2:3 slibovalo vyhecovaný zápas až do posledních vteřin. Závěr utkání již naštěstí významnější momenty nepřinesl a my jsme vybojovali cenné vítězství.

Utkání se i díky kvalitě soupeře odehrávalo ve vyšším tempu než ta předešlá, bylo také náročnější na koncentraci a nervovou soustavu. Ceníme si samotného přístupu hráčů k zápasu, 3 body z Hořic těší, teď už je však čas se začít soustředit na dalšího protivníka.