Подвесные унитазы - Интернет магазин
игры на дисках- гитара

Tréninky

"Udržovací fotbálky" víceúčelová sportovní hala Kopidlno - sobota 4., 11. a 18. listopadu 17:00 - 19:00 (podle zájmu a účasti bude případně domluven další termín)

Facebook FK Kopidlno

FK Kopidlno A - TJ Sokol Železnice B 6:0 (2:0)

mistrovské utkání OPM, neděle 20. 5. 2018 od 17:00

Sestava:  Kovář, Valnoha, Janáček (C), Komárek P., Dyčenko V. ('59 Strnad), Klaban L. ('68 Zarycký), Komárek L. ('68 Berounský P.), Machačný ('59 Komárek J.), Klaban T., Poutník, Dřímal J.

Střelci: 23. Poutník Michal, 27. Klaban Lukáš, 56. Klaban Lukáš, 58. Klaban Lukáš, 61. Klaban Lukáš, 70. Poutník Michal

V předposledním domácím utkání byl před námi jasný cíl, naplno bodovat a v případě příznivého výsledku ze souběžně hraného utkání z Pecky si tak již zajistit vítězství v okresním přeboru.

Před úvodním hvizdem byli v kabině hráči zdravě natěšeni na zápas, a když se navíc objevily i křídové malůvky, za které by se nestyděl ani Picasso, nic nám nebránilo vstoupit do začátku utkání aktivně. Ihned v první minutě se v jasné šanci zjevil Lukáš Klaban, gólman hostí si však s jeho pokusem poradil a tak si Lukáš své střelecké představení musel nechat na později (taťka zřejmě již před zápasem něco vytušil, a tak si vzal raději dovolenou, aby tentokráte osobně dohlédl na dodržení večerky ). V podobné šanci neuspěl o chvíli později ani Tomáš, a tak jsme na úvodní branku Michala Poutníka čekali do 23. minuty. Hosté i nadále poctivě bránili v kompaktním bloku a snažili se vyrážet k rychlým brejkům, které se nám naštěstí povětšinou podařilo včas zachytit. Do poločasu jsme vsítili ještě jednu branku, kdy využil své rychlosti a nedorozumění v obraně hostí Klába L.

V druhé půli jsme chtěli pokračovat v nastaveném tempu, přidat další branky a tím o utkání rozhodnout. Nejprve se o titul „dřeváka“ zápasu důrazně přihlásil jeden z domácích hráčů LK, což nezůstalo za několik minut bez odezvy tentokráte od hráče JJ (redakce jejich celá jména zná, ale rozhodla se je pod hrozbou žaloby nezveřejnit ). Začali ale hlavně opět padat i góly, kdy pětiminutového výpadku v pevné obranné hře hostí třikrát naplno využil Lukáš. Dvacet minut před koncem pak završil výsledek utkání Michal. Závěr zápasu jsme již drželi míč na svých kopačkách a pohlídali si tak výsledek 6:0.

Dalším zápasem je derby v Libáni, kam nás jistě přijede povzbudit početná divácká obec.

Hlavní sponzor
Město Kopidlno

SportBar Aleš Benda

Zemědělská farma Kopidlno Aleš Janča Obec Cholenice