Datum a čas konání: 1.9.2024 17:00
Místo: Kopidlno

FK Kopidlno A - SK Lázně Bělohrad B 6:2 (1:2)

JAKO 1. B třída mužů - skupina A, pátek, 14. 6 .2024 od 18:00

Střelci: 38. Bernard Jan, 47. Klaban Tomáš, 50. Klaban Tomáš, 58. Schlesinger Petr, 87. Fejfar Aleš, 90. Šoltys Radek - 30. Nezbeda Tomáš,33. Tázlar Jiří

Sestava: Kateřiňák Martin, Valnoha Martin, Komárek Ladislav, Bernard Vojtěch, Schlesinger Petr (87. Poutník Michal), Černovský Ondřej (46. Míšek Michal), Nasikovský Adam (46. Fejfar Aleš), Bernard Jan, Janda Petr (C) (76. Šoltys Radek), Klaban Tomáš (76. Kovář Miloš), Sedláček Tomáš

Komentář FK Kopidlno: Pěkná divácká návštěva viděla zajímavé dramatické utkání. V prvním poločase nás svazovala důležitost utkání, a navíc hosté předvedli kvalitní výkon a dostali se do vedení 0:2. Zásadní bylo naše snížení ještě do poločasu a v úvodu druhé půle rychlé otočení skóre na 4:2. Poté nám narostla křídla a v závěru se navíc podařil počet vstřelených branek v soutěži zarovnat na číslo 100. Následné oslavy nebudu popisovat, to se musí zažít!!! Díky všem, kteří se o fotbal v Kopidlně starají a zajímají.