FK Kopidlno vs FK Černilov

Datum a čas konání: 20.10.2024 15:30

FK Kopidlno A - MFK Trutnov B 3:1 (3:0)

AGRO CS 1. A třída mužů, neděle 29. 9. 2024 od 16:30

Střelci: 5. Sedláček Tomáš, 29. Schlesinger Petr, 45. Sedláček Tomáš - 73. Zengler Radim

Sestava: Pelc Michael, Bernard Vojtěch, Komárek Ladislav, Poutník Michal, Schlesinger Petr (63. Míšek Michal), Nasikovský Adam (63. Kovář Miloš), Bernard Jan, Fejfar Aleš (74. Nemčanský Lukáš), Sedláček Tomáš, Janda Petr (C), Klaban Lukáš

Komentář FK Kopidlno: Dnes jsme viděli velice zajímavé fotbalové utkání. Dobře fotbalově vybavený soupeř. Řekl bych, že první půli jsme byli o trochu lepší a zaslouženě vedli. Druhý poločas už byl vyrovnaný, kde si každý tým vytvořil nějaké šance. Celkově pro nestranného diváka hezký, zajímavý zápas.

Komentář MFK Trutnov B: Opět jsme prospali první dějství, což nás stálo body. První poločas se hrála spíš kopaná, k čemuž jsme bohužel přispěli výrazným dílem my. Spousta nepřesností, zbrklost, pomalé dostupování i výstavba hry nás dostávaly pod neustálý tlak, který mohl soupeř přetavit v ještě vyšší vedení. Po změně stran jsme však ukázali, že fotbal hrát umíme, byli jsme aktivnější, vytvářeli si šance, a kdybychom nepálili slepými, mohli jsme si přivézt alespoň bod. Druhá půle už měla fotbalové parametry z obou stran.

Petr Janda

Petr Schlesinger

Pro-idea - tvorba www stránek Město Kopidlno Obec Budčeves Obec Cholenice Comtex s.r.o.

Posledních 30 dnů: 798 | Posledních 7 dnů: 194 | Poslední den: 24