FK Kopidlno vs FK Černilov

Datum a čas konání: 20.10.2024 15:30
Místo: Kopidlno

FC Slavia Hradec Králové B - FK Kopidlno A 1:1 (1:0)

AGRO CS 1. A třída mužů, dohrávka 6. kola - středa, 2. 10. 2024 od 18:30 (umělá tráva, umělé osvětlení)

Střelci: 14. Horák Filip - 64. Nemčanský Lukáš

Sestava: Pelc Michael, Míšek Michal, Komárek Ladislav, Poutník Michal, Fejfar Aleš (90. Nýč Marek), Bernard Jan, Bernard Vojtěch, Strnad Libor, Sedláček Tomáš, Janda Petr (C), Nemčanský Lukáš (90. Hnízdil Patrik)

Komentář FC Slavia Hradec Králové B: V prvním poločase jsme podali absolutně nejlepší výkon v sezóně, ale z velkého množství šancí jsme proměnili pouze jednu. Druhý poločas jsme zcela nepochopitelně upustili od aktivity, čehož v tu chvíli lépe hrající hosté využili a vyrovnali na konečných 1:1. Chválení, děkování a podobné sladké řeči si nechám od cesty, protože nevyhrát (už po několikáté) jasný zápas, to je prostě neomluvitelná chyba, která mi hodně moc vadí.

Komentář FK Kopidlno: Dnes jsme získali velice cenný bod. Proti výborně hrajícímu soupeři, pro mě zatím nejlepšímu, co jsme hráli. Přežili jsme několik šancí soupeře a přes zlepšení ve druhé půli si odvážíme bod. Děkuji klukům za fyzicky náročný výkon a fanouškům za podporu.