16. TJ Velichovky 7 7:19 4

Kompletní tabulka

FK Kopidlno B - TJ Sokol Libáň 5:2 (4:2)

JEŽEK SPORT okresní přebor mužů, sobota 21. 9. 2024 od 16:30

Branky: Krulich 2, Černovský, Nemčanský, Kovář – Čáp, Kouřil. Rozhodčí: Hron – Skrbek, Dušek. ŽK: 1:0. Diváci: 147.

Dnes jsme šli do utkání s tím, že body zůstanou doma. Ve 22. minutě to však bylo 0:2, a to jenom díky nedorozumění v zadních řadách, které hosté hned trestali. Poté jsme více zrychlili a zpřesnili přihrávku a bylo to hned vidět na naší hře. Ve 22. minutě jsme snížili, a to naše hráče nakoplo a zjistili, že hosté dělají chyby také, a je jenom otázka, jak toho využijeme my. Do konce poločasu se podařilo vstřelit další branky a myslím si, že tento obrat na 4:2 rozhodl o tom, jak to dnes dopadne. Do druhé poloviny utkání jsme udělali změny, které vytvořili další tlak na soupeře, ale bohužel již se podařilo vstřelit pouze jednu branku do sítě Libáně. Bohužel jsme si vytvořili dost šancí, ale nedokázali jsme soupeři naložit více na cestu domů. Musím říct že hosté i přes dnešní prohru podali slušný výkon zvláště pak dorostenci, kteří se s týmem sehrávají. Pokud jim to vydrží tak se máme v budoucnu na co těšit.