FK Kopidlno vs FK Černilov

Datum a čas konání: 20.10.2024 15:30

FC Nový Hradec Králové - FK Kopidlno A 2:3 (2:0)

AGRO CS 1. A třída mužů, sobota 12. 10. 2024 od 10:30

Střelci: 8. Karel Jan, 45. Bouška Michal - 55. Schlesinger Petr, 60. Kovář Miloš, 91. Janda Petr

Sestava: Pelc Michael, Míšek Michal, Komárek Ladislav, Bernard Vojtěch, Schlesinger Petr, Bernard Jan (79. Strnad Libor), Nasikovský Adam, Fejfar Aleš, Valnoha Martin (52. Nemčanský Lukáš), Kovář Miloš, Janda Petr (C)

Komentář FC Nový Hradec Králové: Slibně rozehraný zápas jsme si prohráli v druhém poločase, kdy jsme úplně vypadli z role.

Komentář FK Kopidlno: Zápas dvou rozdílných poločasů. V první jsme byli horším týmem, a domácí zaslouženě vedli, v poločase jsme si k tomu něco řekli a kluci začali makat, vyhrávat osobní souboje, běhat a zaslouženě jsme vyrovnali. V závěru chtěli vyhrát obě mužstva, a nakonec se nám podařilo vstřelit vítězný gól. Děkuji klukům za druhý poločas a fanouškům za podporu.

Petr Janda

Petr Schlesinger

Pro-idea - tvorba www stránek Město Kopidlno Obec Budčeves Obec Cholenice Comtex s.r.o.

Posledních 30 dnů: 832 | Posledních 7 dnů: 175 | Poslední den: 15